Ana Sayfa
Lokasyonlar

İstanbul Başakşehir Araç Kiralama

İstanbul’un ilçelerinden birisi olan Başakşehir, Avrupa yakasında yer almaktadır.  2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe olmuştur. RentiCar, konforlu bir şekilde İstanbul’un birçok yerine keyifle seyahat etmek için en konforlu Başakşehir araç kiralama hizmetini sunmaya devam etmektedir.

İstanbul Başakşehir Gezilecek Yerler

Başakşehir’in gezilecek yerlerinden olan Millet Bahçesi, içerisinde yürüyüş alanları, bisiklet yolları, açık spor alanları, engelsiz oyun alanları, oyun parkları ve yapay göleti ile insanların ilgisini çeker.

Bir diğer ilgi çeken noktası olan Başakşehir Sular Vadisi, 550.000 metre karelik geniş bir alana kurulmuştur. İçerisinde yürüyüş yolları, bisiklet yolu, her yaşa hitap eden oyun parkları vardır. Bunlara ek olarak sosyal tesis alanında, fitness ve barfiks takımları, spor sahaları, kay kay pistleri, restoranları, camileri ve nikâh salonu yer almaktadır.

RentiCar Başakşehir araç kiralama hizmetleri farkıyla gezinize devam edebilirsiniz. İstabul’un en büyük ikinci alışveriş merkezi olan Mall Of İstanbul da bu bölgede ziyaret etmek isteyebileceğiniz önemli uğrak noktalarındandır. Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük kapalı eğlence kolonisi olan Moipark’ı da ziyaret edip keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bahçeşehir Koleji Bilim Müzesi, Hoşdere Millet Bahçesi, Şamlar Tabiat Parkı, Azatlı Baruthanesi, Yarımburgaz Mağarası bölgede keşfedilmeyi bekleyen yerlerdendir.

İstanbul Başakşehir bölgesinden Ayasofya Cami 29 km, Sultan Ahmet Cami 22 km, Kapalı Çarşı 21 km, Topkapı Saray Müzesi 29 km, Yerebatan Sarnıcı 22 km, Galata Kulesi 28 km, Dolmabahçe Sarayı 28 km, Süleymaniye Cami 21 km, Pera Müzesi 27 km, Atatürk Müzesi 26 km, Çiniliköşk Müzesi 33 km, Hababam Sınıfı Müzesi 36 km, Galatasaray Müzesi 23 km, İllüzyon Müzesi 30 km uzaklıktadır. RentiCar araç kiralamanın konforu ile yolculuğunuzu gerçekleştirip keyifli vakitler geçirebilirsiniz.  

İstanbul Başakşehir Araç Kiralama

RentiCar ile İstanbul Başakşehir araç kiralama seçeneklerinin en iyisine en kolay şekilde web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken araç kiralama sayfamız aracılığı ile bütçenize uygun, rahat ve konforlu aracı seçmek ve seyahatinizin keyfini çıkarmak olacaktır.

İstanbul Başakşehir Araç Kiralama Fiyatları

Araç kiralama denilince en çok merak edilenlerden biri de araç kiralama fiyatlarıdır. RentiCar’da, Türkiye’nin her yerinde araç kiralama seçenekleri oldukça fazladır. Belirlenen tarih, konum ve özelliklere göre araç kiralama fiyatları da değişiklik göstermektedir.

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular