Ana Sayfa
Lokasyonlar

İstanbul Göktürk Araç Kiralama

İstanbul’un Eyüp sultan ilçesine bağlı olan İstanbul Göktürk; Kemerburgaz ile komşu olması, kuzeyindeki göleti ve Belgrad Ormanı ile çevrili olmasıyla her zaman merak edilen ve ziyaret edilen bir yer olmuştur. Merkeze uzaklığı ve ulaşım sıkıntısı sebebiyle de İstanbul Göktürk araç kiralama açısından her zaman talep gören bir bölge olmuştur. RentiCar en uygun ve en kaliteli araç kiralama seçenekleri ile İstanbul Göktürk’te de size hizmet sunuyor. Siz de hemen RentiCar’dan en uygun aracı kiralayabilir ve seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul Göktürk Gezilecek Yerler Nereler?

Göktürk’ün simgesi hâline gelmiş, yeşil ile mavinin buluştuğu Göktürk Gölet’i ilk gezi noktanız olmak için çok uygun. Çevresinin orman ile kaplı oluşu ve tertemiz havası ile şehir hayatından uzaklaşmak isteyenlerin mutlaka uğradığı bir nokta olan Göktürk Göleti’nde yürüyüş alanları da mevcut. Siz de Göktürk Gölet’ini ziyaret edip tertemiz havada yürüyüşün tadını çıkarabilir, aynı zamanda çok güzel doğa manzaralarına şahit olabilirsiniz.

Göktürk’ün Belgrad Ormanı ile çevrili olmasından bahsetmiştik. İstanbulluların en popüler ormanı olan Belgrad Ormanı, doğaya kavuşmak isteyenlerin bir numaralı gezi noktası. Hafta sonu pikniklerinin ve kahvaltılarının ilk tercihi olan Belgrad Ormanı’nda aynı zamanda Göktürk Göleti’nde bulunduğu gibi yürüyüş parkurları da mevcut.

Göktürk’ün biraz etrafına bakacak olursak da RentiCar aracılığıyla kiraladığınız araba ile rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz Kemerburgaz Kent Ormanı bulunmakta. Yeşile uygun mimarisi ile birçok dükkânın bulunduğu bu kent ormanında mangal yapmak kesinlikle yasak. Bununla birlikte arabanızı park edebilmeniz için otopark alanları da mevcut. Çocuklu aileler için de çocukların eğlenebileceği alanlar bulunmakta. Zipling, ağaçlar arası ipler, ağaçlar arası yürüyüş, lunapark, buz pisti ve daha fazlası…

İstanbul Göktürk Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

İstanbul son derece büyük, kalabalık ve yoğun trafiğe sahip bir kenttir. Bu sebeple kendi aracı olmayan kişiler için en konforlu yöntem araç kiralamaktır. RentiCar bu konuda müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Tek yapmanız gereken konum ve tarih bilgilerini girdikten sonra bütçenize uygun ve ihtiyacınız olan arabayı hemen kiralamak.

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular