0850 308 0 308
İletişim Merkezi
Levent Araç Kiralama

Levent Araç Kiralama

İstanbul Levent Araç Kiralama

Levent, İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı en kalabalık ve en keyifli semtlerinden biridir. Levent’te vakit geçirilecek yer seçeneği çok fazladır. Bu sebeple de burada sıklıkla araç kiralama tercih edilmektedir. RentiCar, araç kiralama için İstanbul’un her yerinden olduğu gibi Levent’te de en hızlı ve kaliteli araç kiralama seçenekleri sunmaktadır.

İstanbul Levent Gezilecek Yerler Nerelerdir?

Levent kendi arasında kısımlar olarak isimlere ayrılmaktadır. Bunlar 1. Levent’ten 4. Levent’e kadar isimlendirilmiştir. Levent’in hem iş merkezleri hem alışveriş merkezleri hem yemek yerleri açısından birçok alternatifi bulunmaktadır. Buradaki alışveriş merkezleri, İstanbul’un en gözde alışveriş merkezlerindendir. Kanyon AVM, Büyükdere Caddesi üzerindeki en çok bilinen, en sevilen alışveriş yerlerinden biridir. İçerisinde 140 mağaza bulunmaktadır. 4 kattan oluşan AVM’de sinema salonları, yemek yeme yerleri, geniş bir otoparkı bulunmaktadır.

Buraya yakın diğer bilinen AVM ise Metrocity’dir. Metrocity, 2003 yılında hizmete açılan 1. Levent tarafında bulunan alışveriş merkezidir. Burası 175 mağaza, çok sayıda restoran ve kafeden, 1200 kapasiteli otoparktan oluşmaktadır. Metrocity ve Kanyon arasında kalan Özdilek Park Alışveriş Merkezi ise 5 kattan oluşan ve metro istasyonuna bağlantısı olan en işlek alışveriş merkezlerindendir. Özdilek Park Alışveriş Merkezi, 170 mağazadan oluşmakta ve günün her saati kalabalık olan merkezlerdendir.

Levent’teki son zamanlarda en çok ilgi çeken alışveriş merkezi ise Zorlu Center’dir. Burası merkezi olarak görülmekte ve bu sebeple çok ziyaretçi almaktadır. 180 mağazayı içerisinde bulunduran Zorlu Center’ın hem açık hem de kapalı alanda birbirinden lezzetli yemekleriyle birçok güzel restoranları ve kafeleri bulunmaktadır. Zorlu Center, ayrıca birçok sanatsal etkinliğe ev sahibi yapmaktadır. Bu sebeple de ziyaretçilerine keyifli bir atmosfer yaratmaktadır.

Levent, iş merkezleriyle de ünlüdür. Bunlardan biri de İş Kuleleri binasıdır. İş Bankası’nın temsil ettiği sanatsal aktivitelere yer verilen İş Kuleleri İş Sanat Merkezi hem iş amaçlı gelenlerin hem de sanat severlerin mutlaka uğraması gereken yerlerdendir. Levent lokasyonunda ilgi çeken diğer bir yer ise Balmumu Heykeli Müzesi’dir. Levent’te araç kiralayarak tüm gözde noktaları rahatça ve keyifle gezebilirsiniz.

RentiCar ile İstanbul Levent’te Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

İstanbul Levent’te araç kiralamak RentiCar aracılığı ile çok kolay. Araç kiralama uygulamamız aracılığı ile araç kiralamak istediğiniz tarihi ve size uygun olan aracımızı seçerek hızlı bir şekilde aracınızı kiralayabilir ve İstanbul’un araçla gidilecek eşsiz yerlerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

RentiCar ile İstanbul Levent’de Araç Kiralama Fiyatları Nelerdir?

Son yıllarda araç kiralamaya olan talebin artması ile araç kiralama fiyatları da artmaktadır. RentiCar bu konuda müşteri memnuniyetini düşünmekte ve uygun fiyatlarda araç kiralama hizmetini her zaman sunmaktadır.

İstanbul Otogar Araç Kiralama

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Levent araç kiralama nasıl yapılır?

İstanbul Levent ile ilgili sayfamız üzerinden sizin için uygun olan tarih dilimini ve özellikleri seçerek İstanbul Levent araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla yapıp yolculuğunuzun keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul Levent araç kiralama fiyatı nedir?

İstanbul Levent araç kiralama fiyatları seçtiğiniz aracın modeli, yakıt tipi, yaşı gibi pek çok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Sayfamız üzerinden dilediğiniz filtreleri seçip, size uygun olan araçların sıralandığı listeye erişebilirsiniz.