Ana Sayfa
Lokasyonlar

İstanbul Fulya Araç Kiralama

İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan Fulya, Şişli ilçesine bağlı bir semttir. İstanbul’un neredeyse merkezi sayılan İstanbul Fulya araç kiralama konusunda da çoğunlukla tercih edilen bir bölgedir. Tam da bu noktada bulunan RentiCar, sizleri şehrin görülmeye değer noktalarına en konforlu ve güvenilir şekilde ulaştırmak için kaliteli hizmet anlayışıyla çalışıyor. Siz de RentiCar’ı tercih edin, bütçenize en uygun aracı kiralayarak şehrin güzelliklerini RentiCar ile keşfedin.

İstanbul Fulya Gezilecek Yerler Nelerdir?

Fulya, Şişli’nin tam merkezinde bulunan bir semttir. Günümüzde Şişli ilçesi İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden biridir. Çoğunlukla lüks otellerin bulunduğu Şişli - Fulya bölgesi genellikle turistler tarafından tercih edilen bir yerdir. Mecidiyeköy’ün meydanına yürüme mesafesinde olan Fulya tarafında gezilecek birçok yer bulunmaktadır. Bunlardan en popüleri Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi’dir. İstanbul halkının çokça tercih ettiği bir yer olan Şişli Cevahir Alışveriş Merkezi, bir AVM’ye göre oldukça büyüktür. Bunun dışında Fulya yakınlarında aynı zamanda İstanbul’da çok popüler olan Trump Alışveriş Merkezi de bulunmaktadır.
Çevrede yemek yenilecek ve kahve içilecek de birçok alan vardır.
 

Şişli Fulya semti, İstanbul’un merkezi sayılacak bir konumda olması sebebiyle de gezilip görülmesi gereken yerlere yakın olmasıyla bilinmektedir. Ulaşım ağı oldukça geniş olan Fulya, bünyesinde bulundurduğu birçok otelle de İstanbul’un çeşitli yerlerini gezmek isteyen yerli ve yabancıların ortak noktası hâline gelmiştir.

İstanbul Fulya Araç Kiralama Seçenekleri

Araç kiralama hizmeti ile RentiCar, müşterilerine güven vermesi ve onların memnuniyetini her daim ön planda tutmasıyla öne çıkmaktadır. RentiCar‘da aradığınız istediğiniz tarihte, bütçenize en uygun aracı bulabileceksiniz.

renticar.com ‘u ziyaret ederek dilediğiniz tarih aralığını seçin. İstediğiniz araç, dilediğiniz tarih aralığında sizin belirlemiş olduğunuz lokasyonda sizi bekliyor olacak.  Ayrıca RentiCar sizlere 12 aya varan taksit imkânı sunmaya devam ediyor. Konforlu ve güvenilir bir seyahat için siz de RentiCar ‘ı tercih edin.

İstanbul Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular