Ana Sayfa
Lokasyonlar

İstanbul Ataşehir (Vale) Araç Kiralama

RentiCar’ın İstanbul Ataşehir araç kiralama hizmeti ile ihtiyacınız olan aracı kolayca kiralayabilir ve İstanbul seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

İstanbul iline bağlı Ataşehir ilçesi, İstanbul’un Anadolu yakasında yer alır. İş, konaklama ve eğlence merkezlerinin popüler konumlarından biridir. Bu sebeplerle de İstanbul Ataşehir (Vale) araç kiralama konusunda popüler bir noktadır.

İstanbul Ataşehir Hakkında Bilgi

Gezerken keyif veren İstanbul Ataşehir, 2008 yılında ilçe konumuna gelmiştir. Alışveriş merkezleri ve botanik bahçeleri ile popüler olan Ataşehir, İstanbulluların uğrak noktalarından biridir. Eğlence mekânları, sosyal tesisler ve daha fazlasını da bünyesinde bulunduran bir destinasyondur. İsterseniz bunlara kısaca bir göz atalım:

Ataşehir’in gerçekten en popüler noktası kesinlikle Watergarden AVM. Yalnızca Ataşehir’in değil, Anadolu yakasının da popüler gezi noktası olan Watergarden, son derece lüks bir alışveriş merkezidir. Anadolu yakasının en büyük AVM’lerinden olan Watergarden’da gün içinde her saat başı havuz gösterisi vardır ve bu en ilgi çekici noktasıdır.

Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi de Ataşehir’in popüler botanik bahçelerinden biridir. Anadolu yakasının en çok ziyaret edilen yerlerinden biri olan Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi, doğayla iç içe olmanıza fırsat sunar. Merkez Ada, Ertuğrul Adası, Mesire adası ve Arboretum adası bölümlerinden oluşan bu bahçe, 2002 yılında ziyarete açılmıştır.

RentiCar ile Ataşehir (Vale) Araç Kiralama Seçenekleri

Renticar, İstanbul Ataşehir araç kiralama konusunda da sizlerin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik her türlü aracı bulabileceğiniz kaliteli hizmet sunuyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan RentiCar ile özgürlüğünüzün tadını çıkarın, seyahatlerinizi ertelemeyin.

RentiCar ile Ataşehir (Vale) Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul Ataşehir araç kiralama seçeneklerini kullanmak, İstanbul’un Anadolu yakasını keşfetmek için oldukça tercih edilen yöntemlerden biri. RentiCar’da araba kiralama fiyatlarını görebilir ve dakikalar içinde en uygun araç kiralama deneyimini yaşayabilirsiniz. RentiCar en güzel deneyimlerinizi konforlu bir araç eşliğinde yaşamanız için hep yanınızda.

İstanbul Ataşehir (Vale hizmeti) Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular