Ana Sayfa
Lokasyonlar

İstanbul Pendik (Vale) Araç Kiralama

İstanbul Pendik (Vale) araç kiralama hizmetimizi kullanarak araç rezervasyonunuzu birkaç dakika içerisinde yapabilir, merkezi lokasyonda bulunan iş ortaklarımızın ofisleri sayesinde aracınızı kolayca teslim alabilir ve seyahatinize vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

İstanbul Pendik Hakkında Bilgi

Pendik, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçesidir. Marmara Denizi’ne sahili olan bu ilçenin Osmanlı zamanından önce bilinen en eski adı Pantikapeun’dur. Osmanlı İmparatorluğu’ndan sonra ise adı Pendik olarak değiştirilmiştir ve günümüze kadar bu isimle gelmiştir.

İstanbul Pendik’te Gezilecek Yerler Nerelerdir?

Roma, Bizans, Latin ve Osmanlı İmparatorluklarından izler taşıyan Pendik’te bu dönemlere ait mimariler bulunmaktadır. Bu mimariler arasında görülmeye değer en önemli yerler; Pendik Höyüğü, Bizans Mezarları, Roma Mezarları, Hz. Yahya Kilisesi, Sultan Konağı Kalıntıları, Temenye Bölgesi’dir. Pendik’te bilinen Marintürk AVM ve özellikle Viaport AVM ise Pendik’in ziyaretçi sayısını oldukça arttırmaktadır. Burada görülmesi gereken diğer bir yer ise muhteşem manzarasıyla ve doğasıyla Aydos Kalesi’dir. Özellikle Pendik halkının olmazsa olmazı ise alışveriş merkezi hâline gelen boydan boya mağazalardan oluşan caddeleriyle Pendik Merkez ve birbirinden güzel lezzetlere ve eğlencelere yer veren restoranlarıyla Pendik Marina’dır. Pendik Marina’nın kendine has bir atmosferi vardır. Son zamanlarda buraya rağbet de artmıştır. Pendik’e yolunuz düşerse mutlaka buradaki restoranlardan birini deneyimlemelisiniz.

İstanbul Pendik (Vale) Araç Kiralama Seçenekleri Nelerdir?

RentiCar, İstanbul’un birçok yerinde olduğu gibi İstanbul Pendik’te de sizlere uygun, en kaliteli ve en konforlu araç kiralama seçeneklerini hizmetinize sunuyor. Web sitemiz aracılığıyla tarih aralığını seçtikten sonra karşınıza gelecek olan listeden ihtiyacınıza en uygun olan aracı seçip kiralayabilirsiniz.

İstanbul Pendik (Vale) Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

Pendik’te araç kiralamak RentiCar ile çok kolay. İstediğiniz özelliklerdeki aracı en uygun şartlarda kiralayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden tarih aralığını seçerek fiyat listelerine ulaşabilirsiniz.

İstanbul Pendik (Vale hizmeti) Araç Kiralama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular